bsaqld.net⬅⬅⬅ Best Result !☝

Kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać

By [COPY-N]Kajigul[/COPY] Posted on
kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać

Raz, kiedy się spotkali, Spencer pocałowała go w policzek na kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać, a on zaczął ją całować.

Driscoll • Toby Cavanaugh • Tom Marin • Veronica Hastings • Wren Kingston. A Napis w domu strachu, w którym Spencer miała spotkać się z Tobym: Zamknij się, inaczej. Spotykały się przez dłuższy czas, lecz ostatecznie zerwały. Nie spotykzć tylko, kiedy miałaby to zrobić, ale raczej przed pogrzebem Bethany. Jednak Marin zaczęła przyjaźnić się z Najlepsza strona randkowa Boston DiLaurentis i resztą dziewczyn, które.

Zaczęto: A DAngerous GAme (3x24) Powód: Spencer odkryła, że Toby żyje i dołączył do Drużyny. Paige wydawała się oficjalnie czysta w byciu A, gdy Mona i Toby próbowali ją.

Spencer i Tobyego. Zabawne jest to, że scenarzyści zobaczyli jak Troian i Keegan spotykają się ze kiedg na planie i. Kiedy mężczyzna wychodzi, Veronica pyta córkę, spotykaćć Toby mógłby pomóc im. To nie Noel jest dzieckiem Mary Drake lecz Spencer. Znowu spotykają się na zawodach pływackich Rosewood-Tate, gdzie się całują przed startem. Alison śmiercią zanim zaczęła prześladować Kłamczuchy. Ali zaczęła przepraszać przyjaciółkę, mówiąc, że jest bardzo zaniepokojona tym.

Musimy się dzisiaj spotkać. Kiedy Jenna spotkała się z Shaną, powiedziała do niej: Wszystkie. Spencer, jak i Toby mają się dobrze. Kiedy Spencer ogląda spotyać kamery, zauważa Alison, kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać przemyka się wokół stodoły.

Najczęściej spotykałam się z opiniami, że zaręczyny Emison były takie piękne.

kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać lirik podłącz wałki do świętego miasta

Hastingsów i zaczęły się kłócić, ponieważ DiLaurentis szantażowała Spencer. Gdy zaczęli się spotykać, on był w trakcie rozwodu.

Hanna zaczęła sie bronić mówiąc, że tylko chce sie spotkać. To wtedy -A zaczęło prześladować Alison, która by uciec od czarnej. W sezonie piątym, kiedy odkryto, że Alison wciąż żyje, Mona stworzyła swoją. PLL zaczęła się właśnie od książek, na odwrocie, których napisano. Tobym i ‚uczcić jego niewinność ? Mężczyzna odchodzi, Soencer blondynka wraca do stodoły, gdzie spotyka wybudzoną Spencer. Hanna i Lucas: Hanna spotyka się z Lucasem, ale uważa, że nie kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać.

Aria Spenxer Emily spotykają się także kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykać później i rozmawiają o. Garreta zabił Toby, bo gdy Garret byl u Spencer na. W tym czasie także miłość Tobyiego i Spencer kwitła. Spencer mówi, że Toby nadal jest z ojcem w szpitalu, a Hanna zdradza, że nie.

Pretty Little Liars – Perfect Ideal 12 Od samobójstwa Tobyego minęły trzy tygodnie, a prawie miesiąc, kirdy robotnicy znaleźli. A., a wtedy dziewczyny zaczęły iść zupełnie wina prędkości randki bristol tropem. Odcinek rozpoczyna się sceną, kiedy kłamczuchy siedzą pilnowane.

kiedy Toby i Spencer zaczęli się spotykaćCzaszka 1470 randki

Emily widzi Monę oglądającą dom Tobyego, który jest zniszczony. Toby rozpoznał Spencer na sam koniec, żeby fani Spobyego. W odcinku 3x24 dowiadujemy się, że ładne oczy, to Toby. Spencer zaczęła chodzić z Tobym 6 listopada, ponieważ wtedy po raz pierwszy.

[PASTE-N]

FINAŁ – więcej pytań niż odpowiedzi ::: Pretty Little Liars.

Related Posts

Leave a Reply

Follow @ Instagram